• +90 532 069 8188

Bodrum Havaalanı Otel Transfer

bodrum otel transferMilas Bodrum Havaalanı otel transfer hizmetleri, En uygun fiyatlar ile vip bodrum transfer servisleri sunmaktayız. Yapacağınız otel rezervasyonuna göre bodrum transfer online web sayfamızdan ulaşım için transfer satın alabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz araçlar her zaman bakımlı yeni modeldir. Profesyonel şoförlerin kullanmış olduğu birbirinden yeni model araçlar ile ekonomik transfer keyfini yaşayın. Yeni model vip mercedes vito araçlarımız değerli yolcularımızın konforu düşünülerek özel olarak iç tasarımı yapılmış lüks araçlardır. Araç içi ücretsiz ikramlar, araç içi sınırsız wifi internet hizmeti gibi bir çok üst sınıf hizmetleri barındırır.

Havalimanı transfer servisi tarafınıza özeldir. Araçlarda sadece siz ve sizin misafirleriniz olmaktadır. Havaalanından gideceğiniz adrese kadar güven ve konfor ile bırakılırsınız. Kapıdan kapıya özel transfer hizmeti ile zaman kaybı yaşamadan arzu ettiğiniz noktaya gidebilirsiniz.Otel transfer rezervasyonlarını online olarak web sitemizden veya 0 532 069 8188 numaralı telefondan yapabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Otel Transferi 

bodrum otel transferiOtelinizi seçtiniz sıra otelinize nasıl gideceğiniz ise Bodrum Transfer Online sizlere yardımcı olsun. Telefon ile  bizleri arayarak gitmek istediğiniz oteli ve nasıl bir araç ile transferinizin gerçekleştirmek istediğinizi bize söylemeniz yeterlidir. Aynı işlemi online olarak web sitemizden de gerçekleştirebilirsiniz. Fiyatlandırma seçtiğiniz bölge ve araç ile orantılı olarak değişmektedir. Değişmeyen tek şey var ise en iyi hizmeti en uygun fiyata sunma ilkemizdir. Müşterilerimiz için en yeni en konforlu araçlar çalıştırmakla beraber onlar için en ekonomik transfer ücretleri oluşturmaktayız.

Bodrum yarımdası içinde bütün otellere transfer hizmetimiz vardır. Bodrum havalimanı otel transfer veya otel bodrum havalimanı transferi şeklinde hem geliş hem dönüşte bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Otelde konakladığınız süre boyuncada gitmek istediğiniz her yer için bizlere ulaşarak ulaşım imkanına sahipsiniz. Vermiş olduğumuz özel bodrum şehir turu ile de Bodrum yarımadasını online transfer ile keşfedebilirsiniz.