• +90 532 069 8188

Online transfer vip ekibi kurulduğu ilk günden beri modern dünyanın yolcu taşıma ihtiyaçlarına cevap verebilmek için her zaman yenilikçi,dinamik, yolcusuna ve çalışanlarına karşı saygılı özverili çalışma ilkesini edinmiştir. Filosunda her daim içinde bulunduğu yıla ait son model araçlar barındıran, güncel yenilenmiş alanında ihtiyaçlara cevap verebilen bilgisayar yazılımları, transfer ve uçuş takip programlarını aktif olarak kullanan bünyesinde çalışan tecrübeli kaptanları süreklilikle "ileri sürüş teknikleri","insan ilişkileri programı","her türlü durumda araç sürüşü ile ilgili psikolojik programlar","mevsimsel araç sürüş değişiklikleri" gibi bir çok eğitim ve sınavdan geçirmektedir.

Bodrum transfer firmaları içinde her daim ilk sırada olan bodrum online transfer vip firmamız güzel ülkemizin bir çok bölgesinde hizmet vermektedir. Başarımızın altında yatan ciddiyet işimize olan sevgimiz,saygımız her geçen gün değerli yolcularımız ve acentalarımız ile birlikte büyümektedir.

Turizm Vizyonumuz: Deneyimimiz, kaliteli, hızlı ve titiz çalışmalarımız ile yaratıcı ve uzman ekibimizle uluslararası standartlarda ülkemizin turizm penceresinde açılan örnek şirket olma yolunda ilerlemek.
Tecrübe, yaratıcılık ve detaylara dayalı; kaliteli, dakik, güvenilir, ekonomik ve etkili çözümleriyle hizmetlerimizde katma değer yaratmak, sektörün gelişimine katkıda bulunmak.

 • Turizm Değerlerimiz
  - Her koşulda kaliteli hizmet vermek birinci hedefimizdir.
  - Bilginin gücüne inanıyoruz.
  - Sürekli gelişmeyi ve kendimizi her konuda yenilemeyi hedefliyoruz.
  - Toplumsal sorumluluklarımızın farkına varıp, duyarlı davranırız.
  - Yerel ve evrensel değerleri, aralarındaki ilişkiyi anlar; entelektüel birikimimizi bu doğrultuda geliştiririz.
  - Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ve sektörle birlikte büyümeye inanırız.