• +90 532 069 8188

gündoğan via farilya ulaşımGündoğan Via Farilya Otel 

Milas Bodrum havaalanı ve Gündoğan Via farilya otel arası transfer hizmetlerini yolcularımıza sunmaktayız. Bodrum yarımadası içerisinde hizmet vermediğimiz noktalar arasında Via Farilya otel de yer almaktadır. Bodrum transfer fiyatlarımız bodrum taksi fiyatlarından daha ekonomiktir.Bodrum havalimanı transfer hizmetlerimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Gündoğan içinde yer alan konaklama tesisi tatilciler tarafından sıklıkla konaklama amaçlı kullanılmaktadır. Gündoğan içinde yer alan tesis Bodrum şehir merkezine yaklaşık olarak 20 dakika Milas Bodrum havalimanına ise 40 dakika uzaklıkta yer alır.

Siz değerli yolcularımız için havalimanı iç hat veya dış hat terminalinde isim soyisim yazan karşılama tabelası ile karşıladıktan sonra kusursuz güvenli ve lüks yolculuğunuz Via Farilya otel resepsiyonun önüne kadar kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Bodrum Via Farilya hotel transfer için arzu ederseniz web sayfamızda yazan iletişim numarasını arayıp veya uzman yazılımcılar tarafından geliştirilen web sitemiz aracılığı ile online araç taleblerinde bulunup rezervasyon yapabilirsiniz.

Gündoğan Via Farilya Otel Transfer için : +90 532 069 8188 arayınız...