• +90 532 069 8188

Gündoğan Cennet Park Otel Bodrum Transfer

Milas Bodrum havalimanından bodrum transfer ile Gündoğan cennet parkına ulaşım yaklaşık olarak 40 dakika sürmektedir.Bodrum transfer fiyatlarımız bodrum taksi fiyatlarından daha ekonomiktir.
Bodrum havalimanı transfer hizmetlerimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.  Gündoğan içinde yer alan otel çarşı merkezine de yakınlığı ile tatil severler tarafından sık olarak kullanılmaktadır. Kaliteli tesisler içinde yer alan gündoğan cennet park otel Bodrum şehir merkezine 20 dakikalık uzaklıkta bulunmaktadır. Havaalanı Cennet Park otel transfer için firmamızı yılın her günü arayabilirsiniz. Havaalanı çıkış kapısından otelinizin resepsiyonuna kadar özel transferiniz keyfini yaşayabilirsiniz. Lüks arabalarımızın konforlu ve güvenli olduğu fiyatlarımızında her zaman en uygun olduğunu belirtmek isteriz. 

Gündoğan Cennet park otel transfer için ekonomik binek, ekonomik minivan, lüks mercedes vito kalabalık gruplar için lüks mercedes sprinter minibüslerden arzu ettiğiniz aracı seçebilirsiniz. Gündoğan Transfer fiyatlandırmamız kişi başı değil araç başı olarak fiyatlandırılmaktadır. Ödeme konusunda Banka havalesi, Araç içinde Nakit veya Araç içinde Kredi kartı ile yapabilirsiniz. Sormak istediğiniz her şey için bodrum transfer online web sitemizdeki iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bodrum gündoğan Cennet Park otel Transfer : +90 532 069 8188 (365 gün 24 saat)