• +90 532 069 8188

eskiceshme bodrum marina transferBodrum transfer olarak, Eskiceshme marina otel transfer için en iyi fiyatlar ve en iyi araçlar ile hizmetinizdeyiz.Bodrum transfer fiyatlarımız bodrum taksi fiyatlarından daha ekonomiktir.Araçta tek kişi yada daha fazla klişi olmanız fiyatı etkilemez.Bodrum şehir içinde yer alan eskiceshme otel marinaya ve şehir içine yürüme mesafesindedir. Bulunduğu konum ile çok iyi bir noktadır. Bodrum havaalanı Eskiceshme otel ulaşım için www.bodrumtransferonline.com üzerinden rezervasyon yaptırabilirsiniz.Bodrum havalimanı transfer hizmetlerimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Eskiceshme Bodrum Marina otel yılın on iki ayı hizmet vermektedir. Bodrum şehir merkezine yakın konaklamak isteyenler için çok uygun bir konaklama tesisidir. Otelde konaklama yaparken şehir içinden kalkan günlük gezi tekneleri ile Bodrum yarımadasının eşsiz koylarını gezebilirsiniz. Akşamları ise Bodrum barlar sokağında eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz.

Otel Adresi :Eskicesme Mahallesi Poyraz Sokak No 10 Bodrum / MUĞLA 

Otel iletişim :info@eskiceshme.com

Milas Bodrum havalimanı transfer ve Eskiceshme Marina Bodrum Otel transfer işlemleriniz için 0 532 069 8188 numaralı rezervasyon hattımızı arayabilirsiniz.

Whatsapp 7/24 iletişim: 0 532 069 8188