• +90 532 069 8188

Bodrum transfer fiyatlarıBodrum transfer fiyatları müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorulardan bir tanesidir. Verdiğimiz hizmetin bedelini her zaman en uygun olarak tutmaktayız. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmet daima hep en üst noktada olup bunu yanı sıra rekabetçi fiyatlarla müşterilerimizin ekonomisini gözetmekteyiz. Bodrum havalimanı transfer için bizi seçen müşterilerimeze verdiğimiz hizmet doğrultusunda uygun fiyat politikası anlayışımız gereği hep en iyi fiyatlandırmayı yapmaktayız. Bodrum son yılların popüler turizm merkezi olması yanında genelde pahalılığı ile anılmıştır hep. Bodrum transfer online firması olarak biz bu tabuları yıkıp cazip fiyatlar ile ekonomik ulaşım hizmeti sunmaktayız.

Egenin güzel sahillerinde, bütün havalimanlarından  hangi noktada transfer hizmeti almak istiyorsanız firma olarak hizmet vermekteyiz. Özellikle Bodrum yarımdasında bütün noktalara mercedes vip vito, mercedes vip minibüs, ekonomik binek araçlar ve lüks binek araçlar ile hizmet vermekteyiz.

Bodrum havaalanı transfer fiyatları belirlerken seçtiğiniz araç cinsi gideceğiniz mesafe gibi etkenler hesaplanarak en uygun fiyat oluşturularak siz kıymetli müşterilerimize sunulmaktadır. Vip olarak özel tasarlanmış mercedes vito araçlarımız ile bütün transferlerinizi en yüksek konfor en düşük fiyatlar ile kullanabilirsiniz. Tecrübeli kaptanlarımızın kullanmış olduğu araçlar sürekli temiz hizmete hazır daima bakımlı ve hep en yeni model araçlardır.

Sizlerde bu eşsiz hizmetten faydalanmak isterseniz 0 532 069 8188 veya 0 850 346 4885 çağrı merkezlerimizi arayabilir ya da online rezervasyon yapabilirsiniz.