• +90 532 069 8188

bodrum titanic deluxe otel transferTitanic Deluxe Otel Transfer

Milas Bodrum havalimanı Titanic Deluxe otel transfer hizmetleri. Bodrum yarımadası içerisinde Pina yarım adasında yer alan tesis havalimanına ve Bodrum şehir merkezine yakınlığı ile göz doldurmaktadır. Yarımada içinde olan Bodrum Titanic otel tatil severleri her yıl ağırlamaktadır. Bodrum havaalanından otele özel transfer hizmetleri vererek siz değerli yolcularımıza en ekonomik fiyatlar ile ulaşım imkanı sağlamaktayız. Yeni model özel olarak dizayn edilmiş Vip mercedes vito araçlarımız ile otele en ekonomik ve en lüks araçlar ile ulaşabilirsiniz.

Alanında uzman sürücülerimizin kullanmış olduğu birinci sınıf araçlara en iyi fiyat garantisi ile ulaşabilirsiniz. Bodrum Titanic Deluxe otel transfer artık daha ucuz ve daha konforlu. Yılın her zamanı açık olan firmamız ile arzu ettiğiniz her yer gibi güvercinlik titanic deluxe otelede kesintisiz vip araçlar ile zaman kaybetmeden gelebilirsiniz.

Güvercinlik Titanic Deluxe Otel Transfer : +90 532 069 8188 7/24 hizmetinizde olan çağrı merkezimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.