• +90 532 069 8188

bodrum havaalanı taksiBodrum havaalanı taksi hizmetleri.2018 model lüks binek araçlar ile uygun fiyatlı ulaşım hizmetleri sunmaktayız. Havalimanına gelmeden önce rezervasyon yaptırmanız yeterlidir. Siz değerli müşterilerimizi havalimanında karşıladıktan sonra gideceğiniz son noktaya kadar bırakmaktayız. Web sitemizde görmüş olduğunuz fiyatlar dışında hiç bir ekstra ücret ödemezsiniz. Bodrum taksi fiyatları genelde pahalı olarak anılır. Biz bu pahalı ulaşım seçeneğini sizler için ekonomik olarak sunmaktayız. Sabit fiyat garantisi vermekteyiz. Yılın her zamanı hizmet vermekteyiz. Online olarak rezervasyonlarınız en geç 30 dakika içinde onaylanıp tarafınıza e-posta yolu ile gönderilir. Telefon ile son dakika araç ihtiyaçlarınız içinde günün 24 saati bizlere ulaşabilirsiniz.7 gün 24 saat açık olan iletişim hatlarımız +90 532 069 8188 - 0 850 346 4885 ' dan bizlere ulaşabilirsiniz. Ekonomik taksi transfer en yeni binek araçlar ile yapılmaktadır. Bünyemizde bulundurduğumuz Renault Fluence, Ford Focus , Toyota Corolla gibi araçlar ile ulaşım hizmetiniz sağlanır.

Bodrum yarımadasının her bölgesine , Ege bölgesinin tamamına ve Akdeniz bölgesinin turizm noktalarına kesintisiz özel transfer hizmeti satın alabilirsiniz. Havalimanlarından - otele, yazlık evlere, tatil sitelerine, liman ve marina ulaşım sağlabilirsiniz. Aynı zamanda bulunduğunuz noktadan havaalanlarına da transfer hizmeti alabilme imkanına sahipsinizdir.

Bodrum Havalimanı taksi transfer için tek yapmanız gereken rezervasyon yaptırmak. Yeni model lüks binek araçlar ile kesintisiz güvenli konforlu ulaşım için arayınız. Aşağıda gösterilen örnek taksi transfer fiyat tablosundaki gibi hiç bir ekstra ücret ödemeden aracınızı ayırtabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Taksi Fiyatları

Bodrum Havalimanı>>GÜVERCİNLİK  TORBABODRUM GÜMBET BİTEZTÜRKBÜKÜ
EKONOMİK TAKSİ 75 TL90 TL100 TL100 TL110  TL110 TL

Diğer bölgeler için iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlar değişiklik gösterebilir güncel fiyatlar için bodrum transfer fiyatları ziyaret edebilirsiniz.