• +90 532 069 8188

Bodrum havaalanı Transfer | Bodrum Transfer Hizmetleri 

Bodrum transfer ücretlerinin taksi ücretlerinden düşük olduğunu biliyor muydunuz?

Bodrum Havaalanı Transfer hizmetleri firmamız bünyesinde güvenli yeni model vip araçlar ve tecrübeli turizm kaptanları tarafından yapılmaktadır. Araçlarımız rutin olarak bakımları yapılıp siz değerli yolcularımız için daima temiz ve göreve hazırdır. Kaptanlarımız ileri sürüş teknikleri eğitimine tabi tutularak seçilmektedir. Bodrum ve ege bölgesi yollarına hakim tecrübeli sürücüler ile yeni model vip arabalarımızın keyfini sürün. 24 saat çağrı merkezimiz ile ücretsiz rezervasyon yapabilirsiniz. Bodrum Transfer Online ailesi olarak değerli müşterilerimiz için 3 farklı ödeme seçeneği sunmaktayız. Araç içinde gelişte nakit ödeme , Araç içinde Kredi kartı ile ödeme, Banka havalesi ile ödeme seçeneklerinden arzu ettiğinizi seçebilirsiniz.

Ege bölgesinin yükselen turizm değeri olan Bodrum'da yeni model vip araçlarımız ile tatilinizi keyde dönüştürün. Bodrum havaalanı transfer ekibi olarak 365 gün 24 saat açık operasyon merkezimiz ile siz uçağa bindiğinizden itibaren uçuş takip ekranımızdan uçağınızı takip etmekteyiz. Uçağınız Bodrum Milas havalimanına indiği zaman sürücünüz sizleri çıkış kapısında elinde İsim ve Soyisminizin yazmış olduğu karşılama bordu ile bekliyor olucaktır. Siz değerli müşterilerimize sadece transferin keyfini sürmek kalıyor.

Bodrum Havaalanı Transfer Fiyatları

Fiyatlandırmalar müşterilerimizin seçmiş olduğu bölge ve araç cinsi ile belirlenmektedir. En uygun fiyat politikamız gereği en iyi hizmet ve en iyi fiyatı oluşturmaya çalışmaktayız. Bodrum yarımadasının her bölgesine yılın her zamanı hizmet vermekteyiz. Araçlarımız ve sürücülerimiz sürekli olarak hazır görev için beklemektedir. Havalimanı transfer fiyatları için web sitemizin ilgili kısmını ziyaret edebilirsiniz.

Bodrum Havaalani transfer icin cagri merkezimizi arayabilirsiniz 05320698188. Gorevliler en kisa surede rezervasyonunuzi olusturacaktir.

bodrum-havaalani-transfer-vip.png
bodrum-bebek-koltugu.jpg
bodrum1.jpg