• +90 532 069 8188

Bodrum Akyarlar Xanadu Otel Transfer

bodrum xanadu island transferBodrum Akyarlar Xanadu havalimanı transfer hizmetleri sunmaktayız. Havalimanı otel ve otel havalimanı ulaşımlarında en ekonomik fiyatlar ile lüks araçlarla transfer servisi hizmeti vermekteyiz. Ekonomik grup ve üst grup araçlarımız 7/24 yılın her zamanı hizmetinizdedir. Akyarlar bölgesinde bulunan konaklama tesisi Turgutreis merkeze 15 dakika Bodrum şehir merkezine 25 dakika ve Bodrum havalimanına 1 saat uzaklıkta yer almaktadır. Bölgenin lüks konaklama tesisleri arasında yer alan Xanadu island otel eşsiz plajı ile de göz doldurmaktadır.

Hem zamandan hemde ekonominizden en iyi şekilde faydalanmak için Bodrum Xanadu otel transfer hizmetlerimizi kullanabilirsiniz. Özel olarak dizayn edilmiş Mercedes vip vito araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Uzman sürücülerimizin kullanmış olduğu araçlarımızla birinci sınıf transfer keyfini yaşayabilirsiniz.

Akyarlar Xanadu İsland Otel Transfer için 0 532 069 8188 numaralı rezervasyon hattımızı ve ya online olarak web sitemizden yılın her zamanı ücretsiz rezervasyon yaptırabilirsiniz. En iyi fiyatlar ile eşsiz bir şekilde tatil ulaşımınızı gerçekleştirmek için bizlere ulaşabilirsiniz.